روشنایی, لوستر

مدل لوستر دکوراتیو مدرن و شیک

لوستر دکوراتیو مدرن و شیک

انواع آویز و لوستر دکوراتیو، نه تنها عنصری برای نورپردازی هستند حتی در زمان خاموش بودن هم زیبایی خیره کننده ای دارند. این مدلهای لوستر وارداتی شیک و جذاب را می توانید متناسب با سایر عناصر دکوراسیون در همه قسمت های خانه استفاده کنید. این لوسترهای زیبا در طرح ها و سبک های مختلف وجود دارند و باید متناسب با دکوراسیون محیط آنها را انتخاب کنید. برای انتخاب بهترین لوسترهای مدرن دکوراتیو در این مطلب از روشنایی النا همراه ما باشید.

بهترین فضا برای استفاده از لوسترهای دکوراتیو

انواع لوستر دکوراتیو را می توانید در بخش هایی از خانه که به نور کمتری نیاز دارند، استفاده کنید. این لوسترها برای سالن پذیرایی یا اتاق نشیمنی که می توانید چند لوستر آنجا نصب کنید، مناسب هستند. مثلاً می توانید در یک قسمت از خانه مثل بالای میز غذا خوری یک آویز دکوراتیو کوچک استفاده کنید.  به این ترتیب در کنار روشنایی اصلی می توانید از زیبایی و همچنین نور پردازی ملایم این عنصر دکوراتیو بهره مند شوید.

یکی دیگر از بهترین فضاها برای نصب انواع لوستر دکوراتیو مدرن، در قسمت راهرو یا ورودی خانه است. با نصب این لوسترها در بخش ورودی خانه و با ایجاد نوری ملایم و زیبا، می توان فضایی شیک برای ورود مهمانان ایجاد کرد. با توجه به این که ورودی و راهرو به نور خیلی زیادی نیاز ندارد، نصب این لوستر با لامپ های LED دکوراسیونی خاص فراهم می کند.

لوستر دکوراتیو مدرن

شیک ترین لوسترها و آویزهای دکوراتیو

چراغ ها و لوسترهای دکورایتو یکی از زیباترین عناصر روشنایی هستند و در مدل های دیواری و آویز در دکوراسیون استفاده می شوند. انتخاب طرح و سبک این المان های خاص به سبک دکوراسیون داخلی شما بستگی دارد و باید متناسب با دکوراسیون استفاده شوند.  مهم ترین فضا برای استفاده از این آویزهای دکوراتیو، اتاق پذیرایی و اتاق نشیمن به عنوان فضای کانونی هستند.در ادامه چند مدل از این لوسترهای جذاب و شیک را معرفی می کنیم.

  • لوسترهای دکوراتیو کریستالی یکی از خاص ترین عناصر دکوراسیون در طراحی داخلی هستند. این آویزهای خاص با درخشش زیبای کریستال ها، زیبایی بی نظیری در هر فضا به وجود می آورند.
  • چراغ های دکوراتیو دیواری را می توان یکی از پرکاربردترین المان های دکوراسیون در هر فضایی دانست. این لوسترهای دیواری تزیینی را می توانید به سادگی با لوسترهای پذیرایی خود ست کنید.
  • چراغ های آویز خطی یکی دیگر از نمونه های لوستر دکوراتیو برای ایجاد یک روشنایی ملایم و یکنواخت هستند. لوسترهای خطی در حقیقت نمونه بی نظیری از عناصر دکوراتیو هستند و بیشتر در قسمتی از اتاق پذیرایی نصب می شوند.
  • برای فضاهایی مانند اتاق خواب یا آشپزخانه می توانید یک لوستر دکوراتیو فانتزی و مدرن نصب کنید. این آویزهای فانتری در مدل ها و طرح ها مختلفی تولید می شوند و شما می توانید آنها را متناسب با سایر وسایل انتخاب کنید.

لوستر دکوراتیو مدرن

جمع بندی

انتخاب ابعاد یک لوستر دکوراتیو تا حد زیادی بستگی به متراژ فضای مورد نظر شما دارد. برای فضاهای کوچک می توانید در کنار لوستر اصلی اتاق پذیرایی، از چراغ های دیواری زیبا استفاده کنید. لوسترهای دیواری دکوراتیو در طرح های مدرن و زیبا، با ایجاد نوری ملایم، زیبایی محیط را چند برابر می کنند.

با خرید جدیدترین و شیک ترین لوسترهای مدرن و خاص از فروشگاه روشنایی النا، دکوراسیون خود را خاص و جذاب کنید.

لوستر مدرن
لوستر کریستالی
لوستر مولکولی
لوستر فلزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *